PVC Pencere Sistemleri fiyatları modelleri - PMK Plastik Whatsapp

PVC Pencere Sistemleri

Ürünlerimiz

PVC Pencere Sistemleri


PVC Pencere Nedir?

Pvc pencere ve kapı, son 30/35 yılın ev ve işyerlerinde güvenle tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Kullanış hijyen ve konfor bakımından daha önce kullanılan ahşap ve demir doğramalara nazaran daha çok tercih edilmiştir. Son yıllarda büyük ve kalabalık şehirler ve çok soğuk olan illerimiz göz önünde bulundurularak teknolojinin de gelişmesiyle beraber laboratuar ortamlarında yapılan testler ve analizler sonucunda daha da kaliteli ürünler ortaya çıkmıştır. PVC Pencere Sistemleri, profesyonel olarak monte edilmiş ve sağlam malzemeden yapılmış olmalarının yanı sıra, sertleştirilmiş camımızla birleştiğinde, güçlü ve davetsiz misafirlere karşı tetikte. Son olarak, çalıştırmaları kolaydır ve evinizden hava geçmesini istediğinizde bunları kolayca açmanıza olanak tanır – tüm bunların yanı sıra, güvenlik için evinizden çıktığınızda kapatıp kilitlemek kolaydır.

PVC Pencerelerin Avantajları

Pvc kapı ve pencerenin hayatımıza kattığı bazı avantaj vardır. Açılır sistemleri bakımından kullanıcıların daha rahat ve kolay kullanacağı sistemler üretmesi gibi bazı avantajlar sunmaktadır. Bunların dışında temizlik, hijyen, güvenlik ve estetik bakımından da avantaj sağlamaktadır.
  • Ses yalıtımı için gürültülü ve kalabalık ortamlar baz alınarak desibel testi yapılarak üretilmiş ürünler
  • Isı yalıtımı için pvc profillerindeki contalar, odacık sayıları ve üçlü cam sistemleri geliştirmesi
  • Renk opsiyonları için doğada bulunan ana renkler ve binalara uyumlu renk seçenekleri
  • İç mekan için evinizde kullandığınız eşyalara hem renk bakımından hemde kullanış açısından uyumlu ürünler tasarlamak

 

Plastik Pencere Aksesuarları

Pvc aksesuarları, yatay sürme, menfez, vida, menteşe çeşitleri, menteşe, barel kilit, barelli kilit, izolasyon, yatay sürgülü kapı, sürme aksesuarları PMK Plastiktedir. Poli Vinil Clorür profillerden inşa edilen ispanyolet, menteşe ve pencere kolu benzeri bunun gibi yardımcı elemanlara PVC pencere aksesuarı ismi verilir. İspanyolet, pencere kanatlarını kapadıktan sonradan sürgülemeye ya da açmaya yarayan ve ortasında tutulacak bir yeri bulunan mekanizmadır. Pencerenin istem dışı açılmasını engellemek için kullanılır.

Pimapen Pencere Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ürün ses yalıtımı sağlayacak mı? Isı yalıtımı sağlayacak mı? Kullanılan pvc profilin içinde destek sacı olacak mı? Kullanılan aksesuarlar garantilimi? Yan parçalar aldığınız ürünün fabrikasına mı ait? İşin ve ürünlerin garanti belgesi var mı? Montaj esnasında kullanılan ürünler neler? Montajı yapacak olan firma gelip geçicimi yoksa kurumsal mı? Servis ağı güçlümü? Alacağınız ürün kendini kanıtlamış mı? Bu soru işaretlerinin cevabını pozitif yönde aldığınız da zaten aradığınız ürünü ve firmayı bulmuş olacaksınız. Maalesef son zamanlarda müşteriler bu soruları sormak yerine konuya fiyat odaklı baktıkları için çok yanılgı içindeler ama bunu farkına yıllar sonra varıyorlar. Tabii ki fiyatta önemli. Kimse kolay para kazanmıyor. Ama aradığınız ürünü fiyat odaklı karşılaştırırken özellik bakımında da karşılaştırmanızı tavsiye ediyorum.