PVC Kapı Sistemleri fiyatları modelleri - PMK Plastik Whatsapp

PVC Kapı Sistemleri

Ürünlerimiz

PVC Kapı Sistemleri


PVC Kapı Nedir?

PVC kapı Sistemleri genellikle balkon kapısı, banyo ve WC kapısı olarak kullanılmaktadır. Bakım ve temizliği ahşap kapılara göre daha kolay olan PVC Kapılar son dönemlerde geliştirilen darbeye karşı mukavemeti ile de hırsızlıklara karşı güvenlidir. Aynı zamanda ahşap ve çelik kapılara göre maliyeti daha düşüktür. Ham maddesi petrol olan pvc kapı ve pvc pencere fabrikalarda bazı kimyasal maddelerin birleşimi ile kalıplar yardımıyla 6 metre ve/veya 6.5 metre halinde üretilir. Daha sonra ev ve iş yerlerinde ki ölçülere uygun halde çerçeve haline getirilmek üzere üretim fabrikalarına sevk edilir. Pvc üretim fabrikasına gelen profiller makine ve çalışan personel yardımıyla ölçülere göre imal edilir ve montaja hazır hale getirilir.

PVC kapı Sistemleri, profesyonel olarak monte edilmiş ve sağlam malzemeden yapılmış olmalarının yanı sıra, sertleştirilmiş camımızla birleştiğinde, güçlü ve davetsiz misafirlere karşı tetikte. Son olarak, çalıştırmaları kolaydır ve evinizden hava geçmesini istediğinizde bunları kolayca açmanıza olanak tanır – tüm bunların yanı sıra, güvenlik için evinizden çıktığınızda kapatıp kilitlemek kolaydır.

PVC Kapı Sistemlerinin Avantajları

Açılır sistemleri bakımından kullanıcıların daha rahat ve kolay kullanacağı sistemler üretmesi gibi bazı avantajlar sunmaktadır. Bunların dışında temizlik, hijyen, güvenlik ve estetik bakımından da avantaj sağlamaktadır. Cam seçiminde füme, mavi,yeşil, bronz renk ve ısı yalıtımı için konforcam sinerjicam ve üçlü cam seçeneklerini hayatımıza dahil ederek avantajlar katmaya devam etmektedir. Peki pvc kapı ve kapı alırken nelere dikkat etmeliyiz. Pvc kapı ve kapınin hayatımıza kattığı bazı avantaj vardır.

  1. Ses yalıtımı için gürültülü ve kalabalık ortamlar baz alınarak desibel testi yapılarak üretilmiş ürünler
  2. Isı yalıtımı için pvc profillerindeki contalar, odacık sayıları ve üçlü cam sistemleri geliştirmesi
  3. Renk opsiyonları için doğada bulunan ana renkler ve binalara uyumlu renk seçenekleri
  4. İç mekan için evinizde kullandığınız eşyalara hem renk bakımından hemde kullanış açısından uyumlu ürünler tasarlamak

Yukarıda saydığımız avantajlardan tabi ki de her müşteri yararlanmak ister. Lakin işi verdiğiniz montaj firması ölçü için evinize geldiğinde bu avantajlardan sizi haberdar etmez ise maalesef bazı müşteriler madur oluyor. Bunun başlıca sebepleri ise ölçü almaya gelen usta veya firma yetkilisinin ürün için verdiği fiyattır. Ölçüsünü aldırdığınız ürünün fiyatından önce özelliklerini sorarsanız hem yanılmamış olur hemde elmayla armutu kıyaslamamış olursunuz. Bazı ürünlerde yukarıda saydığımız avantajların çoğu bulunmamaktadır. Siz müşteriye ne ürün özelliğini sormak yerine ilk önce fiyatı sorduğunuz için kaybeden siz olacaksınız.

Plastik Kapıların Avantajları

Pvc aksesuarları, yatay sürme, menfez, vida, menteşe çeşitleri, menteşe, barel kilit, barelli kilit, izolasyon, yatay sürgülü kapı, sürme aksesuarları PMK Plastiktedir. Poli Vinil Clorür profillerden inşa edilen ispanyolet, menteşe ve kapı kolu benzeri bunun gibi yardımcı elemanlara PVC kapı aksesuarı ismi verilir. İspanyolet, kapı kanatlarını kapadıktan sonradan sürgülemeye ya da açmaya yarayan ve ortasında tutulacak bir yeri bulunan mekanizmadır. kapınin istem dışı açılmasını engellemek için kullanılır.

Aksesuarlar, kapılerin veya kapıların üzerinde yer alan ve kanadın açılıp kapanmasını, sağa sola veya ileri geri hareket etmesini sağlayan donanımlardır. En basit tabirle “menteşe” bir aksesuardır. PVC kapı ve kapı üzerinde yer alan aksesuarların, daha uzun ömürlü kalabilmeleri için aksesuar ayarları, kalibreleri ve bakımları önemlidir. Aksesuar ayarlarının doğruluğu veya nasıl yapılması gerektiği konusunda bizden PMK Plastikten destek alabilirsiniz.

Pimapen Kapı Alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Pvc kapı ve kapı alırken dikkat etmeniz gereken bazı maddeler ve özelliklerini kısaca özetleyelim. Ürün ses yalıtımı sağlayacak mı? Isı yalıtımı sağlayacak mı? Kullanılan pvc profilin içinde destek sacı olacak mı? Kullanılan aksesuarlar garantilimi? Yan parçalar aldığınız ürünün fabrikasına mı ait? İşin ve ürünlerin garanti belgesi var mı? Montaj esnasında kullanılan ürünler neler? Montajı yapacak olan firma gelip geçicimi yoksa kurumsal mı? Servis ağı güçlümü? Alacağınız ürün kendini kanıtlamış mı? Bu soru işaretlerinin cevabını pozitif yönde aldığınız da zaten aradığınız ürünü ve firmayı bulmuş olacaksınız.


Maalesef son zamanlarda müşteriler bu soruları sormak yerine konuya fiyat odaklı baktıkları için çok yanılgı içindeler ama bunu farkına yıllar sonra varıyorlar. Tabii ki fiyatta önemli. Kimse kolay para kazanmıyor. Ama aradığınız ürünü fiyat odaklı karşılaştırırken özellik bakımında da karşılaştırmanızı tavsiye ediyorum.
Yukarıda bahsettiğimiz pvc kapı ve kapı işleriniz için en uygun ürün ve marka için size tavsiye edebileceğim ve sizin her istediğiniz özellikleri sunabilen özelliklerin tamamı PVC Balkon Kapılarında birleşti.