Elektrikli Dıştan Takma Panjur | PVC Pencere Sistemleri - PMK Plastik Whatsapp

Elektrikli Dıştan Takma Panjur

  • Kategori: PVC Pencere Sistemleri
  • Tarih:2022-11-09
  • Teknik Döküman:

Özellikleri

Dıştan takma panjur sistemleri yapılmış pencerelerin dışına uygulanmaktadır. Binaların cephelerine bütünlük ve verimlilik sağlamaktadır. Dıştan takma panjur, ısı tasarrufu ve sızdırmazlığı beraberinde getirerek verimliliğe katkı sağlar.

Dıştan takma panjurlarda kullanılan profillerin tamamı alüminyum hammadde kullanılarak üretilmiştir. Hareketli panjur profilleri yalıtımlı poliüretan dolgulu ve içi boş olarak iki çeşit üretilmektedir. Dıştan takma panjurlar uygulanacak pencere yada kapıların ölçülerine göre 39 mm, 45 mm ve 55 mm genişliğinde Alüminyum profillerden imal edilmektedir. Alüminyum yüzeylerde paslanma ve korozyon oluşmadığından uzun ömürlü kullanılmaktadır.

Dıştan takma panjurlar kutu içinde bulunan motorlar yada manuel mekanizmalar sayesinde çalışmaktadır. Otomatik panjurlar kumanda, anahtar buton  yardımıyla, manuel panjurlar makara sayesinde hareketini sağlamaktadır.

Dıştan Takma Panjur Özellikleri

  1. Panjur profillerinde bulunan poliüretan dolgusu sayesinde; ısı, ışık, ses, nem, rüzgar gibi etkenlerde izolasyon oluşturmaktadır.
  2. Dıştan takma panjurlar güneş ışığının ve ultraviola ışınların doğrudan olan etkisinden korur.
  3. Otomatik panjurlar hırsızlara ve kötü amaçlara karşı caydırıcılık özelliği sağlar.
  4. Otomatik Motorlu Panjurlar kumanda ve anahtar buton ile işlevsel olarak çalışmaktadır. Ayrıca otomatik panjurlar istenildiği zaman akıllı ev sistemlerine uygun olarak çalışabilmektedir.
  5. Dıştan takma otomatik panjurlar bir çok renk seçeneği ile cephelere uygun çözümler oluşturur.

Benzer Ürünler